Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Odyseja Umysłu

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Zbieramy na wyjazd naszej drużyny do USA!

Zapraszamy na naszego fanpage na Facebook!

Tam jeszcze wiecej zdjęć i informacji o naszej zbiórce!

 Głos Wielkopolski o Odysei:

Sukces drużyny Odyseuszy z SP 11!!!

    Na Finale Ogólnopolskim Odysei Umysłu w Gdyni drużyna zdobyła 1. miejsce zdobywając Mistrzostwo Polski w swojej kategorii.

Aby dostąpić takiego zaszczytu, uczestnicy musieli wykazać się niezwykłą pomysłowością, talentem plastycznym, aktorskim, ale też konstruktorskim. Sami musieli poradzić sobie z problemem długoterminowym i spontanicznym.

   Dzięki temu mają teraz szansę, reprezentować Szkołę Podstawową nr 11,  Poznań, Wielkopolskę i Polskę w Finale Światowym w USA (niedaleko Michigan) i tam walczyć o tytuł Mistrza Świata. Odyseja Umysłu to program edukacyjny o charakterze non profit. Jego celem jest rozwój kreatywności.

Konkurs krajowy odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji

Narodowej, Prezydenta Miasta Gdyni, Marszałka Województwa Pomorskiego. W tym roku polska edycja Odysei obchodzi swoje dwudziestosześciolecie. Wzięło w niej udział 220 drużyn, które uzyskały awans na Eliminacjach Regionalnych.

W skład drużyny wchodzą uczniowie klas 4B i 5A

Anna Deska

Alicja Kwaśniewska

Jeremi Pałubicki

Maria Ilasz

Amadeusz Hoffmann

Michał Król

Jan Rzeszewski

         Trenerem drużyny jest Justyna Ilasz.

Gratulujemy!!!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content