Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Znak inności – PO WER

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)


MALTA – PRZEWODNIK KASI – Erasmus+

Kreatywne wakacje są marzeniem każdego z nas.
Wielkimi krokami zbliża się lato, pora zatem wybrać najlepsze miejsce na odpoczynek.

Zachęcamy Was, drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele do odwiedzenia Malty. Z pewnością pomoże w tym „Krótki przewodnik Kasi po Malcie” przygotowany w ramach projektu ERASMUS + “Aktywni w Europie” finansowanego ze środków z Unii Europejskiej.

Nauczyciele naszej szkoły również na Malcie uczestniczyli w szkoleniach metodycznych i językowych by uczyć nowocześnie, interesująco i kreatywnie, kształtować otwartość na różnorodność językową i kulturową, wykorzystywać nowoczesne technologie oraz innowacyjne metody nauczania z myślą o wszechstronnym rozwoju naszych uczniów.Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content