Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Poznański Budżet Obywatelski 2022

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

???? Zobacz nasze ➡️ winogradzkie projekty ????️???????????????????? zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2022 ❤️????❤️➡️➡️➡️ ogólnomiejski w ramach Zielonego Budżetu ➡️ „Park Barwy i Wody na Winogradach” https://pbo22.um.poznan.pl/d/44➡️➡️➡️ rejonowy ➡️ „Modernizujemy winogradzkie szkoły i przedszkola” https://pbo22.um.poznan.pl/d/38➡️➡️➡️ rejonowy ➡️ „Winogradzki statek uśmiechu i radości” https://pbo22.um.poznan.pl/d/40???????????? MOŻEMY WYGRAĆ 3 MILIONY ZŁOTYCH ???????????? DLA WINOGRAD! ❎❎❎ GŁOSOWANIE rozpoczyna się od ⏳ 1 października i trwa do ⌛ 22 października 2021 r. ???????????? GŁOSUJEMY NA STRONIE INTERNETOWEJ MIASTA: www.budzet.um.poznan.pl/glosowanie???????????????????????? KAŻDY MOŻE ZAGŁOSOWAĆ ????‍♂️????‍♀️⛹️‍♂️⛹️‍♀️????️‍♂️????️‍♀️????‍♂️????‍♀️ OBIEKTY BĘDĄ OTWARTE I OGÓLNODOSTĘPNE DLA KAŻDEGO. ❤️????????????????

PROJEKTY POPIERAJĄ: ???? Rada Osiedla NOWE WINOGRADY PÓŁNOC – Jednostka Pomocnicza Miasta Poznania ???? Rada Osiedla Wichrowe Wzgórze przy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu ???? Rada Osiedla Zwycięstwa przy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu ???? Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu www.psmwinogrady.pl????

Nowe Winogrady Północ – społeczność na Wichrowym i Zwycięstwa ???? Wichrowe Wzgórze dla Wszystkich ❤️????????????????

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY UCZESTNICZĄCE W PROJEKCIE:

???? Przedszkole nr 37 na Wichrowym Wzgórzu

???? Przedszkole nr 185 na Wichrowym Wzgórzu

???? Szkoła Podstawowa nr 11 Poznań na Wichrowym Wzgórzu

???? XX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu i TPS Winogrady na Wichrowym Wzgórzu

???? Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Poznaniu na Osiedlu Zwycięstwa

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content