Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Poznański Budżet Obywatelski 2022

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

👉 Zobacz nasze ➡️ winogradzkie projekty 🕵️📑📝👌👍💪 zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2022 ❤️💕❤️➡️➡️➡️ ogólnomiejski w ramach Zielonego Budżetu ➡️ „Park Barwy i Wody na Winogradach” https://pbo22.um.poznan.pl/d/44➡️➡️➡️ rejonowy ➡️ „Modernizujemy winogradzkie szkoły i przedszkola” https://pbo22.um.poznan.pl/d/38➡️➡️➡️ rejonowy ➡️ „Winogradzki statek uśmiechu i radości” https://pbo22.um.poznan.pl/d/40💵💵💵 MOŻEMY WYGRAĆ 3 MILIONY ZŁOTYCH 💰💰💰 DLA WINOGRAD! ❎❎❎ GŁOSOWANIE rozpoczyna się od ⏳ 1 października i trwa do ⌛ 22 października 2021 r. 🌐🌐🌐 GŁOSUJEMY NA STRONIE INTERNETOWEJ MIASTA: www.budzet.um.poznan.pl/glosowanie🧒👧👨👩🧓👵 KAŻDY MOŻE ZAGŁOSOWAĆ 🤸‍♂️🤸‍♀️⛹️‍♂️⛹️‍♀️🏋️‍♂️🏋️‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️ OBIEKTY BĘDĄ OTWARTE I OGÓLNODOSTĘPNE DLA KAŻDEGO. ❤️💛🧡💚💙

PROJEKTY POPIERAJĄ: 👍 Rada Osiedla NOWE WINOGRADY PÓŁNOC – Jednostka Pomocnicza Miasta Poznania 👍 Rada Osiedla Wichrowe Wzgórze przy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu 👍 Rada Osiedla Zwycięstwa przy Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu 👍 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu www.psmwinogrady.pl👍

Nowe Winogrady Północ – społeczność na Wichrowym i Zwycięstwa 👍 Wichrowe Wzgórze dla Wszystkich ❤️💛🧡💚💙

PRZEDSZKOLA I SZKOŁY UCZESTNICZĄCE W PROJEKCIE:

👍 Przedszkole nr 37 na Wichrowym Wzgórzu

👍 Przedszkole nr 185 na Wichrowym Wzgórzu

👍 Szkoła Podstawowa nr 11 Poznań na Wichrowym Wzgórzu

👍 XX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu i TPS Winogrady na Wichrowym Wzgórzu

👍 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w Poznaniu na Osiedlu Zwycięstwa

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content