Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Odlotowa matma!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Zapraszamy na darmowe korki!

Zapraszamy do udziału w darmowych korepetycjach z matematyki

Wspólnie z Fundacją LIBERI zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w projekcie ODLOTOWA MATMA

Projekt skierowany jest do uczniów mieszkających na terenie miasta Poznania w wieku 6-19 lat  i polega na uczestnictwie w korepetycjach z matematyki raz w tygodniu 1h.  Zajęcia odbędą się w naszej szkole w terminie od 20.09.2021-30.11.2021.

Szczegółowe dni i godziny zajęć będą ustalane indywidualnie z rodzicami/opiekunami zgłoszonych do projektu dzieci.

Zajęcia będą odbywać się poza godzinami zajęć lekcyjnych w punkcie szkoleniowym Fundacji os. Wichrowe Wzgórze 36c. Podczas korepetycji uczniowie uzupełnią swoją wiedzę na materiale bieżącym realizowanym w  szkole na przedmiocie matematyka, poznają łatwiejsze metody rozwiązywania zadań na sprawdzianach oraz będą wiedziały gdzie na co dzień jest MATMA.

Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy (do pobrania), który należy wysłać mailem na adres: poznan@fundacjaliberi.pl. Więcej informacji pod nr tel. 692 743 109 . Zgłoszenia przyjmowane są już dziś.

Projekt ODLOTOWA MATMA dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content