Logo świetlicy

Na nowej stronie internetowej naszej szkoły nie może zabraknąć informacji o aktualnych wydarzeniach z życia świetlicy. Będą się one pojawiały tak jak dotychczas w zakładce „świetlica” – „aktualności” oraz na stronie głównej. Aby od razu było wiadomo, że wpis dotyczy świetlicy powstał pomysł na zaprojektowanie przez dzieci logo świetlicowego. Dzieci dowiedziały się od pań wychowawczyń co to jest logo i jakie są jego cechy charakterystyczne, a potem ochoczo przystąpiły do pracy. Powstało wiele wspaniałych, ciekawych rysunków. Z niemałym trudem jury, złożone z pań ze świetlicy i z sekretariatu, wybrało dwa – autorstwa Zosi z kl. IIa i Jadzi z kl. IIIb. Podjęto decyzję, że jedno z nich będzie wykorzystywane w pierwszym semestrze, a drugie – w drugim. Wszystkie prace wywieszone zostały na tablicy przy świetlicach na parterze, żeby każdy mógł je podziwiać.