Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Cykl zajęć o emocjach „MOC EMOCJI”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W październiku, w grupie świetlicowej klas 2 a i b, rozpoczął  się cykl zajęć o emocjach. Spotkania mają charakter psychoedukacyjny, a ich  celem jest oswojenie dzieci z emocjami, zwłaszcza tymi trudnymi oraz poznanie sposobów radzenia sobie z nimi. 

Podczas pierwszego spotkania wymienialiśmy znane nam emocje i uczucia, próbowaliśmy je podzielić na przyjemne i nieprzyjemne. Następnie tworzyliśmy z naszej listy, talerzykowe emotikonki, które będą inspiracją do zagłębienia każdej emocji z osobna. 

Paulina Postaremczak-Wójtowicz

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content