Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Podziel się i wywołaj uśmiech”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Drodzy uczniowie i rodzice!

Zapraszamy Was do wspólnego działania na rzecz dzieci z domów dziecka.

Chcemy wywołać uśmiechy na ich twarzach, dzieląc się tym, co już mamy i tym, co możemy dać.

Zbieramy książki, gry planszowe, karciane, puzzle i klocki – nowe lub w bdb stanie (kompletne, czyste) – dobrze wiecie, co sprawia radość dzieciom J

Przyniesione rzeczy zostawcie w oznaczonym kartonie na holu szkoły. Członkowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu nie tylko przygotowali plakaty zachęcające do udziału w akcji, ale też zadbają o posortowanie Waszych podarunków. Nad całością czuwa koordynatorka – Natalia Bernacik – mama jednego z uczniów naszej szkoły, która, jak sama mówi o sobie, „logistykiem jest służbowo, a pomaga w czasie wolnym dzieciakom, bo dobro powraca”.

Na zbiórkę chcemy wykorzystać czas okołoświąteczny – ruszamy już dzisiaj w Mikołajki, Wasze podarunki możecie przynosić aż do ferii zimowych. Dobrze wiemy, że prezenty bez okazji potrafią wzruszyć do łez. Posortowane rzeczy trafią do dzieci z domów dziecka wg ich aktualnych potrzeb.

Patronat nad akcją obejmuje Rada Rodziców – dziękujemy Dyrekcji Szkoły za przestrzeń do wspólnych działań.

Ramy czasowe:  6.12 – 14.01

Miejsce zbiórki: hol szkolny

Koordynator: Natalia Bernacik, tel. 888-134-306,  mail: anta.nb@gmail.com

Organizatorzy:

Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content