Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień życzliwości

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W listopadzie w naszej świetlicy świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Dzieci miały możliwość uczcić go na różne sposoby. Grupa klas 1b i 2c dostała Żetony Życzliwości, które miały zostać ozdobione miłym słowem i poprawiającym humor rysunkiem. Następnie dzieci losowały po jednym żetonie dla siebie tak, żeby dostać żeton wykonany przez inną osobę. Klasy trzecie kolorowały Misie życzliwości, a na odwrocie wypisywały życzenia dla innych. Następnie losowały Miśka z życzeniami. Były bardzo zadowolone z wylosowanych życzeń i potraktowały je jak dobrą wróżbę. Klasy 2a i 2b losowały dla siebie pudełka interaktywne z dobrym słowem, rozmawiały o tym jak się czują, kiedy usłyszą komplement albo coś miłego na swój temat. Każde dziecko ozdobiło szablon głowy misia, a na odwrocie zapisało miłe słowo lub komplement dla kolegi lub koleżanki. Następnie wrzuciliśmy wszystkie misie do jednej torby tak, by każdy mógł wyciągnąć życzliwy los dla siebie.

Joanna Wojtkowska

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content