Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Babci i Dziadka

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Styczeń, chociaż zimowy, jest wyjątkowo ciepłym miesiącem. To właśnie w styczniu przypadają dwa świąteczne dni, które skupiają całą uwagę na naszych kochanych babciach i dziadkach.

W tym roku, choć do Dnia Babci i Dnia Dziadka jest jeszcze dużo czasu, dzieci ze świetlicy rozmawiały o nich ze swoimi paniami. Chętnie też wykonały drobne prezenciki, zaproponowane przez wychowawczynie.

Pierwszaki z klasy 1a wraz z panią Renatą wykonały pracę plastyczną, pt.: „Babciu, Dziadku dziękuję za…” oraz „Obrazki na tekturze wyklejane plasteliną”.

Pierwszaki z klasy 1b i drugoklasiści z klasy 2c, wraz z panią Joasią, wykonały ozdobne zakładki do książek z imieniem babci i dziadka.

Drugoklasiści z klas 2a i 2b, pod bacznym okiem pani Pauliny, przygotowali z dużą cierpliwością zawieszki w kształcie serca owinięte wełną w różnych kolorach.

Trzecioklasiści, razem z panią Jolą, wykonali „Śnieżne niespodzianki”. Były to własnoręcznie wykonane okrągłe pudełka z okienkami, za którymi widać było obrazki wykonane przez autorów, na których przesuwa się sztuczny śnieg.

Przygotowane niespodzianki dzieci ofiarują swoim ukochanym babciom i dziadkom w ich święta, które w tym roku przypadły na okres ferii.

Jolanta Thiel

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content