Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Podziel się i wywołaj uśmiech! Podsumowanie akcji

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ciągu kilku tygodni trwania akcji zebraliśmy całą górrrrę książek, planszówek, klocków i puzzli. Uczennice i uczniowie z SU oraz SKW codziennie sprawdzali stan miejsca zbiórki i przenosili rzeczy do podręcznego magazynu. Ilość gier i książek jaką się podzieliliśmy przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Brawo Wy! Brawo My!

Koordynatorka p. Natalia Bernacik odebrała przekazane podarunki i okazało się, że zapełniły 2 palety w magazynie! Trwa ich segregacja pod kątem wieku dzieci i stopniowe przekazywanie  do Domów Dziecka.

Na pewno wywołamy niejeden uśmiech!

Jako Rada Rodziców cieszymy się, że mogliśmy wspierać to działanie.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content