#napomocUkrainie

Społeczność SP11 przyłącza się do akcji Polskiego Czerwonego Krzyża i ogłasza zbiórkę darów rzeczowych pod hasłem #napomocUkrainie

Zbieramy:
ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.
Zbieramy także NOWE koce i śpiwory❗️❗️❗️
UWAGA❗️❗️❗️ Nie zbieramy odzieży❗️❗️❗️.

Wszystkie przyniesione artykuły można zostawiać w specjalnie przygotowanym pojemniku, który znajduje się na holu szkoły.

Zbiórka trwa do odwołania.

Otwórzmy nasze serca, działajmy razem i dzielmy się dobrem 🙂

Samorząd Uczniowski SP 11
Samorząd Junior