Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Drzwi otwarte” w świetlicy

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 9 kwietnia, w naszej szkole, odbyły się „Drzwi otwarte”, na które zaproszeni zostali rodzice z dziećmi z przyszłych klas pierwszych.  W świetlicy wszystkie chętne dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panie Jolantę Thiel i Joannę Wojtkowską – ze świetlicy oraz panią Joannę Buczak, nauczycielkę plastyki. Dzieci wykonały piękne wiosenne kwiatki z kolorowego papieru, zajączki wielkanocne z krepy i rolek po papierze, a także czapeczki z gazety, w których potem chodziły dumnie po całej szkole.

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content