Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Nie chowaj skarbów w szafie! 

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Akcja upcyklingowa w SP11 zaowocowała kilkoma bardzo pomysłowymi kreacjami, stworzonymi własnoręcznie, ze starych rzeczy. Gratulujemy!

Doceniamy każdy mały krok i zachęcamy do dalszego pogłębiania tematu zarówno młodszą, jak i dorosłą część społeczności szkolnej.

Każdy może ubierać się w duchu lesswaste! Jeśli jeszcze nie czytaliście – zapraszamy do przejrzenia wpisów z marca w tym temacie.

1 kwietnia na dużej przerwie wręczone zostały nagrody dla wyróżnionych uczestniczek:

–       Zosia Zielińska – klasa 2c

–       Magda Dudzik – klasa 5a

–       Martyna Świetlicka – klasa 8e

Dziewczyny otrzymały zestawy ekologiczne – woskowijkę, słodkie ciacho owsiane i ręcznie robioną lnianą myjkę od Heklunki AgNichy, która jest też kieszonką na mydło w kostce. Mamy nadzieję, że niespodzianki od Rady Rodziców sprawiły nagrodzonym radość.

Wszyscy, którzy w tym dniu ubrali się w duchu lesswaste mogli liczyć na słodycze i pamiątkową fotkę w wykonaniu Katarzyny Kitajgrodzkiej (Flarra.pl).

Dziękujemy uczennicom i uczniom za udział, mamom z Rady Rodziców za merytoryczne wpisy facebookowe przybliżające nam temat odpowiedzialnej mody, Samorządowi Uczniowskiemu za oprawę muzyczną i panu Ryszardowi Kaczmarkowi za konferansjerskie wsparcie i motywację do działania w kolejnej edycji.

Rada Rodziców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content