Dzień Matki

Znów przyszedł maj, a z majem najpiękniejsze święto dla wszystkich mam – Dzień Matki. Obchodzą je 26 maja mamy na całym świecie.

Dzieciaki z naszej świetlicy, także, postanowiły uczcić swoje mamy i wraz ze swoimi paniami przygotowały drobne upominki.  Dzieci z klasy I a, wraz z panią Renatą, przygotowały urocze bransoletki z koralików i laurkę – serce z życzeniami wykonaną z cekinów. Dzieci z klas I b i II c, z panią Joasią, dla swoich mam zrobiły przepiękne laurki 3D z filcu i papierowych foremek do babeczek. Dzieci z klas II a i II b, z panią Pauliną, stworzyły jedyne w swoim rodzaju słoiczki zwane „konfiturami uczuć”. W słoiczkach zamieściły spisane na małych karteczkach uczucia płynące prosto z serca. Trzecioklasiści, z panią Jolą, uszyły prześliczne, filcowe, kolorowe sowy, które zamieniły się w słodkie breloczki.

Wszyscy bardzo się przyłożyli do pracy, więc upominki były urocze. Nic w tym dziwnego – w końcu dzieciaki przygotowywały je dla swoich kochanych mam!!

Jolanta Thiel