Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Mecz  z drużyną ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

            20 czerwca gościliśmy w naszej szkole drużynę ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2, z którą dzieci z klas pierwszych, z naszej świetlicy, rozegrały mecz towarzyski piłki nożnej. Inicjatorem i sędzią spotkania był pan Andrzej Gumny, który podsumował w ten sposób całoroczną naukę gry. Wynik nie był najważniejszy, ale trzeba wspomnieć, że nasi goście grali wyśmienicie i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bardzo im gratulujemy i zapraszamy ponownie w przyszłym roku szkolnym!!!

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content