Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Drużynowe Mistrzostwa Poznania Szkół Podstawowych w szachach

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 5 listopada 2022 r. reprezentacja SP11 wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Poznania Szkół Podstawowych w szachach, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu przy ul. Inowrocławskiej 19.

W ramach Mistrzostw rozegrane zostały 2 oddzielne turnieje dla uczniów Szkół Podstawowych: IGRZYSKA DZIECI – dla dzieci do VI klasy oraz IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – dla uczniów klas VII i VIII, z możliwością udziału również dzieci młodszych.

Turnieje IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ i IGRZYSKA DZIECI rozegrane zostały systemem szwajcarskim kontrolowanym, na dystansie 7 rund każdy. Tempo gry we obu turniejach wynosiło 15 minut na partię dla zawodnika. Drużyny startowały w składach czteroosobowych: 3 chłopców lub dziewczyn na szachownicach I – III oraz 1 dziewczyna na szachownicy IV.

W turnieju IGRZYSK DZIECI udział wzięło 16 drużyn, a w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 9 DRUŻYN.

Wyniki:

Igrzyska Dzieci: 8 miejsce

Bartosz Jankowiak

Michał Rytter

Dawid Sochacki

Marta Mazur

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: 8 miejsce

Antoni Święch

Antoni Hinz

Serdecznie Gratulujemy osiągniętych wyników!

Robert Woźniak

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content