Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Turniej gier planszowych

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

            W dniach 15-17 listopada w świetlicy klas pierwszych odbył się turniej gier planszowych, w którym dzieci bardzo chętnie wzięły udział. Nasze świetliczaki miały okazję sprawdzić i potrenować swoją spostrzegawczość i refleks rozgrywając kolejne partie gry w „Bystre oko”. Łącznie odbyło się dziewięć rozgrywek podzielonych na trzy tury. Emocji było co niemiara a poziom bardzo wyrównany.

            Ostatecznie zwycięzcami zostali:

I miejsce – Zuza kl. 1b

II miejsce – Piotrek kl. 1b

III miejsce – Sofia kl. 1b

Wyróżnienie zdobyła Marta kl. 1c.

                                                                                                          Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content