Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Zaplątany ogród”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Klasy 2B, 3B oraz 1OP wzięły udział w fantastycznych warsztatach integracyjnych w cyklu „Zaplątany ogród”. Zorganizowało je Stowarzyszenie Lepszy Świat przy finansowym wsparciu Fundacji BNP Paribas, a poprowadziły Heklunki AgNichy, z pomocą tłumaczki, studentki UEP Witaliny Podomackiej. Bardzo dziękujemy ☺️

Dzieci miały okazję wspólnie popracować, porozmawiać, pośmiać się i przede wszystkim bliżej się poznać. A efektem tych działań były piękne roślinne odciski w glinie lub obrazki. Niektórzy podarowali swoje wytwory bliskim z okazji Dnia Życzliwości.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content