Charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy

24 listopada, podczas szkolnych wywiadówek, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, panie Jola i Brygida ze świetlicy zorganizowały kiermasz charytatywny. Sprzedawane były prace wykonane przez dzieci i panie ze świetlicy: obrazki malowane na szkle, duże i małe choinki z szyszek, mikołaje z szyszki, wianki ozdobne, świeczki dekorowane metodą decoupage, zwierzęta uszyte z materiału i wiele innych.

Rodzice naszych uczniów już nie raz dowiedli, że w takich sytuacjach można na nich liczyć i także podczas tego kiermaszu bardzo licznie odwiedzali stoisko kupując wiele prac. Zarobione pieniądze przeznaczone zostaną na zakup obiadów dla potrzebujących uczniów z naszej szkoły. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Brygida Kovacs