Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty na temat „Praw dziecka”, 20 listopada

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Z tej okazji naszych uczniów i uczennice z klas 1-5 oraz 1OP i 2OP odwiedzili przedstawiciele Terenowego Komitetu Praw Dziecka i przeprowadzili warsztaty na temat „Praw dziecka”.

Dzieci dowiedziały się o swoich prawach świetnie się przy tym bawiąc, co widać na załączonych zdjęciach.

Mili Goście odwiedzili nas na zaproszenie pani pedagog Marty Przybylak-Nochowicz. Dziękujemy !

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content