Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Pasowanie na czytelnika

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie naszej szkoły z klas I a, I b, I c oraz oddziału przygotowawczego zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej. Dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, a następnie za pomocą pawiego pióra zostali pasowani na czytelników. Głównym celem uroczystości było zachęcenie dzieci do korzystania z zasobów bibliotecznych – książek, czasopism, komiksów  oraz rozwijania umiejętności czytania. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało książkę. Mam nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę.

Renata Komuniecka

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content