Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wycieczka do „Wesołej Zagrody” w Witoldzinie

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W dniach 20-21.12 klasy 1a,1b,1c i 1Op spędziły wspaniały czas w „Wesołej Zagrodzie” w Witoldzinie. Dzieci udekorowały pyszne pierniczki, upiekły na ognisku kiełbaski, a w nagrodę odwiedził ich Gwiazdor z prezentami. Gdy emocje już opadły, uczniowie odbyli długi spacer przez las z panem leśniczym, który opowiedział im o funkcji lasu i zwierzętach leśnych. Wizyta w lesie przyniosła dzieciom nie tylko wiele wrażeń, ale przede wszystkim dostarczyła praktycznej wiedzy na temat zimowych potrzeb zwierząt.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content