Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Świąteczna niespodzianka

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Przed samymi świętami pani Beata i pani Jola ze świetlicy zrobiły pierwszakom niespodziankę i wręczyły im małe upominki. Dzieci otrzymały słodkie, strzelające zozole, które niewątpliwie naszym świetliczakom smakowały, ponieważ wszystkie czekoladowe buźki były uśmiechnięte. Oprócz tego dzieci dostały też drewniane zawieszki na choinkę, które mogły pomalować według własnego pomysłu. Mamy nadzieję, że te drobne prezenciki przypadły wszystkim do gustu, a w świetlicy panowała dziś miła i świąteczna atmosfera. Wszystkim życzymy zdrowych i spokojnych świąt. Do zobaczenia w Nowym Roku!

Beata Łukaszyk

Jolanta Thiel

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content