Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Wyróżnienie Miasta Poznania dla Aleksandra Dembnego

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Z największą przyjemnością i dumą informujemy, że kapituła Konkursu „Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół” przyznała wyróżnienie uczniowi naszej szkoły Aleksandrowi Dembnemu z klasy 6b, w kategorii naukowej za rok szkolny 2021/2022.

Uroczystość odbyła się 20.12.2022 r. w auli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu. Nagrody przyznawane są uczniom poznańskich szkół, którzy wykażą się w danym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi uzyskanymi poza szkołą.

Cieszymy się bardzo z sukcesów naszego ucznia i gratulujemy!!!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content