Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Program „9 MIESIĘCY DOBROCZYNNOŚCI”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

„Każdy rok jest inny, tak jak my się różnimy, za tę różność się właśnie cenimy!”

W styczniu, w ramach programu „9 MIESIĘCY DOBROCZYNNOŚCI” zbieramy artykuły plastyczne na rzecz Stowarzyszenie Na Tak, które organizuje dla swoich Podopiecznych – dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami intelektualnymi warsztaty plastyczne. To dla Nich wspaniała terapia i ogromna radość! Materiały kończą się bardzo szybko, więc Stowarzyszenie potrzebuje naszego wsparcia! Pomożemy, prawda?

Artykuły można przynosić do sali 302, do p. Agaty Kostaniak-Kujawskiej lub zostawić w kartonie w holu, obok okienka pana woźnego do końca stycznia.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content