Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

        21 i 22 stycznia przypada najcieplejszy, mimo chłodu za oknem, czas. W te dni obchodzą swoje święta nasze najukochańsze babcie i dziadkowie.

      W tym roku, aby uczcić tak ważne dla każdego dzieciaka wydarzenia, chętne świetliczaki, ze wszystkich grup, mogły z pomocą pań wykonać ze sznurka laleczki. Po zakupieniu odpowiedniego sznurka (który można czesać) i drewnianych korali na główkę, panie przygotowały młodszym dzieciom potrzebne materiały i odmierzyły określone długości sznurków. Starsze dzieci odmierzały wszystko same. Wszystkie dzieci z pełnym zaangażowaniem wyczesywały grzebieniem  sznurek na włosy i sukienkę, łączyły elementy laleczki. Dla pierwszaków pani Jola przygotowała skrzydełka, które przykleiła za pomocą kleju na ciepło. Efekty zadowoliły wszystkie dzieci.

     Mamy nadzieję, że obdarowanym spodobają się równie mocno jak wykonawcom.

Jolanta Thiel

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content