Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Świąteczne projekty Rady Rodziców

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Święta, święta… i po świętach! Tym wpisem chcemy Wam przypomnieć wyjątkową atmosferę jaka panowała w naszej szkole już od pierwszych dni grudnia.

Najpierw na holu zaczęły pojawiać się elementy dekoracji, która ostatecznego kształtu nabrała dzięki współpracy wielu osób: rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Przez wiele dni mogliśmy cieszyć się świątecznym klimatem i zapewne w niejednym domowym albumie przybyło zdjęcie na tle szkolnego kominka. Grudniowe poranki, gdy na dworze ciemno i ponuro, nie są łatwe… ale gdy wejście do szkoły rozświetlają lampki migoczące wśród papierowych gwiazd – śnieżynek – to pojawia się uśmiech i nadzieja na dobry dzień.

Wkrótce zapachniało korzennymi przyprawami – to znak, że odbywało się tradycyjne pieczenie pierników z Radą Rodziców. W tym roku akcja również trwała 3 dni, przygotowaliśmy dla Was rekordowe 50kg (!) ciasta, a we wspólnym pieczeniu wzięło udział ponad 250 uczennic i uczniów. Cieszymy się ogromnie, że dla wielu z Was to coroczny rytuał i że dołączają do nas kolejne roczniki.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w te projekty poświęcając swój czas i siły ku radości całej naszej szkolnej społeczności!

Rada Rodziców

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content