Świetlicowy turniej w kręgle

W dniach 24 i 25 stycznia świetliczaki z klas pierwszych rozegrały świetlicowy turniej  w kręgle. Zawodom towarzyszyły duże emocje, a dzieci mogły przypomnieć sobie zasady zdrowej rywalizacji. Turniej wzbudził wielkie zainteresowanie wśród naszych podopiecznych, gdyż do zawodów zgłosiło się aż 30 osób! Każdy zawodnik w jednej turze miał dwa rzuty. Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wyrównany. Dodatkową ekscytację wzbudzał fakt, że za zbicie wszystkich kręgli za pierwszym rzutem, można było zgarnąć podwójną liczbę punktów, co udało się tylko dwóm zawodnikom. Ostatecznie po rozegraniu drugiej tury zawodów i podliczeniu punktacji okazało się, że zwycięzcami zostali:

I miejsce Zuzanna K. kl. 1b

II miejsce Stanisław S. kl. 1b

III miejsce Natalia M. kl. 1b

Natomiast wyróżnienia otrzymali: Michalina G., Piotr M., Jakub A., Borys R., Hanna K. i Marta A.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej w przyszłym roku!

Beata Łukaszyk