Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Kota

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. We wszystkich klasach odbyły się zajęcia o kociej tematyce, a chętni uczniowie i uczennice mogły przebrać się za koty.

Klasę 1a odwiedziły natomiast dwa prawdziwe kotki, dzięki uprzejmości jednej z Mam. Było to duże wyzwanie zarówno dla kotków, jak i dzieci, które uczyły się powściągliwości w ekspresji ruchowej i głosowej. Pierwszoklasiści mieli okazję pogłaskać kotki i pobawić się z nimi. Dały im dużo radości i jednocześnie wiele się o nich nauczyli. A na koniec wykonali własne przestrzenne kotki z kartonu.

To był dzień pełen wrażeń!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content