Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

W Bibliotece Raczyńskich

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Podczas omawiania tematów związanych z książkami oraz biblioteką, klasa 2b wybrała się w odwiedziny do pobliskiej filii Biblioteki Raczyńskich na os. Zwycięstwa. Tam mogli porównać różnicę i podobieństwa do szkolnej biblioteki, poznali księgozbiór, wysłuchali czytanego fragmentu książki o pani bibliotekarce, wykonali pracę plastyczną, a na końcu, mogli wypożyczyć wybrane przez siebie tytuły.

Wracając, uczniowie i uczennice skorzystali też z pięknej, słonecznej pogody, bawiąc się na osiedlowym palcu zabaw.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content