Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Mini turniej warcabowy

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W dniach 28.02.-2.03. z inicjatywy kl. 1b i 1c, pani Beata rozegrała z dziećmi mini turniej w warcaby. Do zawodów zgłosiło się kilkoro uczestników. Były to dość nietypowe rozgrywki, gdyż zazwyczaj dzieci grają między sobą, tym razem jednak każdy chciał pokonać panią. Nie było mowy o taryfie ulgowej, dlatego zadanie nie należało do łatwych, ale jak się okazuje dla świetliczaków nie ma rzeczy niemożliwych. Piotrek M. z kl. 1b jako jedyny pokonał panią Beatę i razem z Mikołajem również z kl. 1b, zagrali w wielkim finale. Poziom gry był niezwykle wysoki, a rozgrywka między chłopcami bardzo wyrównana. Ostatecznie zwycięzcą został Piotrek M. a wicemistrzem Mikołaj G. Obaj chłopcy otrzymali
ode mnie pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, serdecznie im gratuluję!
A teraz czekam na kolejne inicjatywy i ciekawe wyzwania od moich świetliczaków!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content