Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„9 Miesięcy Dobroczynności” – konkurs plastyczny

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ramach programu „9 Miesięcy Dobroczynności”, zapraszam uczniów i uczennice klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym!

Należy wykonać plakat (format, jak i technika dowolne) poruszający tematykę osób niepełnosprawnych, na przykład jak należy się zachowywać w towarzystwie osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, w jaki sposób można im pomóc, o stereotypach związanych z niepełnosprawnością, o tolerancji, równości, i tym podobne. Udowodnijmy i pokażmy całej społeczności szkolnej, że jest to temat ważny! 

Podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą prace należy przynosić do pani Agaty Kujawskiej do sali 302 do 24 marca. Nagrody czekają, a zwycięski plakat zostanie przesłany do międzyszkolnego etapu konkursu, gdzie nagrodą jest wizyta jednego z członków Fundacji Wózkowicze, aby porozmawiać z klasą, z której jest zwycięzca, o niepełnosprawności.

Być może strona Fundacji https://fundacjawozkowicze.pl/ zainspiruje Was do wykonania prac. 

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content