Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Zaproszenie dla rodziców na bezpłatny webinar

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Szanowni Państwo, w trosce o nasze wspólne dobro – propozycja dla dorosłych. Zapraszamy do bezpłatnego webinaru. Podczas spotkania z samorządem szkolnym, rodzicami, nauczycielkami i nauczycielami oraz dyrekcją ustaliliśmy, że chcąc zadbać o higienę cyfrową dzieci, musimy przyjrzeć się samym sobie. Zapraszamy zatem na wydarzenie Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa i Fundacji Orange 14.03 o godz. 12.00. Webinar jest bezpłatny, po rejestracji, jeśli ktoś nie może organizatorzy udostępniają zapis. Wspierajmy nasze dzieci!

organizatorzy udostępniają zapis. Wspierajmy nasze dzieci!

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób

WT., 14 MAR O 12:00

Czy dorośli w Polsce przestrzegają higieny cyfrowej? Webinarium i ogłoszenie wyników badania.

395 zainteresowanych użytkowników

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content