Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Debaty Oksfordzkie w naszej szkole

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Radość, satysfakcja i poczucie sukcesu! Drużyna Debatancka z naszej szkoły przechodzi do fazy finałowej Otwartych Mistrzostw Poznania Debat Oksfordzkich. Mistrzostwa są organizowane przez LO nr 5 im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu po raz ósmy, ale uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nich po raz pierwszy. Tym bardziej cieszy to w jak pięknym stylu wygrali debaty wokół tez: „Mundurki szkolne przynoszą więcej szkód niż pożytku” i „Lepszy byłby świat, w którym e-lerning byłby dominującą formą nauczania”. Brawa dla naszej Drużyny

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content