„Podwieczorek z grami planszowymi”

W naszej świetlicy, w ubiegłych latach, odbyły się już trzy „Podwieczorki z grami planszowymi”. Ich organizację przerwała pandemia, ale panie wychowawczynie zdecydowały, że już pora do nich wrócić szczególnie, że zawsze był to miło spędzony czas.

30 marca wielbiciele gier planszowych z klas I-III zebrali się licznie w stołówce, żeby spędzić dwie godziny w sympatycznym towarzystwie grając w znane i lubiane gry. Miło było nam gościć dziadków,  rodziców i rodzeństwo naszych uczniów. Wybór gier by szeroki i każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

W przerwie w grach uczestnicy spotkania, jak przystało na „podwieczorek”, mogli  nieco się posilić, napić soku lub herbaty.

Zaplanowany na spotkanie czas minął bardzo szybko i ani się wszyscy obejrzeli, a trzeba było się żegnać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim miłym gościom „podwieczorku z grami” i z góry zapraszamy na następny!!

Brygida Kovacs