Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

PIERWSZE MIEJSCE W FINALE XI AKADEMII UCZNIOWSKIEJ NA UAM!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 31.03.2023 na wydziale Chemii UAM odbył się finał XI Akademii Uczniowskiej. Po wielu godzinach ciężkiej pracy grupa naszych uczniów w składzie: Zuzanna Dębna 8s, Iga Marciszak 8b, Maja Kuskowska 8s, Paula Pietrzak 8c oraz Stanisław Sienkiewicz 8c pod opieką p. Marleny Fryski zaprezentowali komisji i zebranej w auli publiczności wyniki swoich doświadczeń I ich analizy. Komisja oceniła nasz projekt jako najlepszy i najlepiej zreferowany. WIELKIE BRAWA!!! Dodajmy zwycięstwo po raz trzeci z rzędu!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content