Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Świetlicowe mistrzostwa w piłce nożnej klas III

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

20 kwietnia odbył się turniej zwany Świetlicowymi mistrzostwami w piłce nożnej. Te lubiane przez miłośników piłki nożnej zawody odbywają się w naszej świetlicy od 2013 roku. Sędzią głównym, od kilku edycji, jest pan Andrzej Gumny.

Do zawodów przystąpiły dwie drużyny, reprezentantów klas III a i III c. Zespoły te rozegrały jeden mecz, składający się z dwóch połówek po 12 minut każda, z przerwą 10 minutową.

Mecz ten był niezwykle emocjonujący. Zawodnicy dawali z siebie wszystko i nie było mowy o odpuszczaniu przeciwnikowi mimo, że po chwili od gwizdka rozpoczynającego grę pot kapał z czół wszystkich. Wynik meczu był sprawą otwartą do samego końca gry, lecz w ostatnich minutach szalę zwycięstwa przeważyli na swoją korzyść zawodnicy z klasy III a. Najlepszym strzelcem zawodów został gracz tej drużyny – Franek.

Wynik jednak nie był tutaj najważniejszy, tylko dobra, wspólna zabawa i włożony w grę wysiłek, który u wszystkich trzeba bardzo docenić!!

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a „król strzelców” – także statuetkę dla najlepszego gracza.

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content