Konkurs plastyczny – Niebieskie motyle

W ramach obchodzonego w naszej szkole Miesiąca Świadomości Autyzmu został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas 1- 8 na wykonanie niebieskiego motyla. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych i pięknych  prac . Komisja konkursowa, w osobach pedagogów specjalnych, została wsparta uczniami Mikołajem Szwarockim i Alexem Grzempowskim – uczniami z 5a i nagrodziła wszystkich wykonawców słodką niespodzianką. Oprócz tego, niektórzy uczestnicy decyzją komisji otrzymali nagrody książkowe.
Wyniki konkursu.
I miejsce  –  Zosia Meysner z 3 b, Bartek Pela z 1 b
II miejsce –  Jagoda Terlecka z 3 b, Marcin Bochenek z 4b, Marta Kołek z 1c, Natalia Maćkowiak z 1b,
III miejsce- Adam Frąckowiak z 2 b, Basia Przedzińska z 5 c
Wyróżnienia: Julia Nowak z  3 a, Borys Bączyk z 2b, Amelia Lura z 3b, Oleksander Snitko z I OP,

Na szczególne wyróżnienie  zasługuje klasa 6 a , która  pod okiem wychowawczyni, Pani Agnieszki Sienkiewicz, wykonała 21 różnorodnych małych motylków umieszczając je na jednym dużym motylu. Każda praca jest unikatowa i zachwycająca. Wzrok przykuwają piękne wzory.
Gratulujemy efektów współpracy.
Renata Komuniecka i Michał Sikora – pedagodzy specjalni.