Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień fryzur z papieru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W tym roku nasza świetlica po raz pierwszy dołączyła do międzynarodowego projektu artystycznego pt. „Dzień fryzur z papieru” – edycja trzecia, którego inicjatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie.

            Cała akcja trwała niemalże dwa tygodnie, gdyż nasze świetliczaki z wielkim zapałem przygotowywały papierowe fryzury. Dzieci wykazały się niebywałą kreatywnością, tworząc włosy w przeróżnych wariacjach kolorystycznych zarówno z krepy jak i z papieru. Można było podziwiać włosy kręcone, proste, warkocze, kitki czy też koki. Nawet panie dołączyły do projektu i stworzyły dla siebie nietuzinkowe fryzury. Cała świetlica zamieniła się w szałowy salon fryzjerski, w którym było wiele frajdy i zabawy. Z pewnością powtórzymy to w przyszłym roku!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content