Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Pierwszaki talenciaki

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 27 kwietnia w naszej świetlicy odbył się „Dzień talentów”, podczas którego dzieci z klas pierwszych mogły zaprezentować koleżankom i kolegom swoje pasje i umiejętności. Chętnych było bardzo wielu, a prezentacje skrupulatnie przemyślane. Wśród występów znalazły się między innymi pokazy plastyczne, akrobatyczne, sportowe, a nawet jazda konna. Dzieci zaprezentowały elementy gry w piłkę nożną oraz koszykówkę, a także judo czy też ulubione skoki przez linkę. Spędziliśmy ten dzień bardzo miło i sympatycznie, dzieląc się swoimi pasjami oraz przełamując bariery tremy, która zazwyczaj towarzyszy występom przed szerszą publicznością. Zachęcamy do ćwiczenia swoich umiejętności i pielęgnowania talentów, być może znajdzie się ktoś, kto odkryje w sobie nową pasję i zaprezentuje ją w przyszłym roku.

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content