Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Debaty Oksfordzkie

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Taka Drużyna to powód do dumy i radości! Trzecie miejsce w finale Otwartych Mistrzostw Poznania w Debatach Oksfordzkich zdobyte! Gratulacje dla debatujących w finale: Gabrieli Luty, Igi Marciszak, Wojciecha Sobkowiaka i Michała Wierzbickiego oraz rezerwowych: Wiktorii Machnis (debatująca w eliminacjach) i Aleksandry Hampel. Dziękujemy za świetne przygotowanie wydarzenia organizatorom – Klubowi Debat VLO w Poznaniu, natomiast za inspirację na starcie p. Justynie Ilasz i na finiszu p. Marcie Rzeszewskiej. To było ciekawe doświadczenie, świetny trening ważnych umiejętności takich jak przemawianie publiczne, budowanie argumentacji, kultura dyskusji, praca zespołowa itd.

????????Niełatwe tematy społeczne i historyczne wymagały wielu godzin dyskusji, przeszukiwania źródeł i refleksji. Warto było! To na pewno nie koniec debatowania w naszej szkole. Opiekun Drużyny: Halina Kubicka

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content