Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

3B NA UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Pani Marta A. (mama uczennicy) umożliwiła klasie 3b odkrywanie świata podczas XXVI Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Uczennice i uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonali innowacyjne etykiety, przygotowali pyszne owoce w gorzkiej czekoladzie i brali udział w konkursach. Podczas bardzo ciekawych zajęć wzbogacili swoją wiedzę dotyczącą witamin, Unii Europejskiej oraz FAIRTRADE. Naprawdę warto było wcześnie wstać, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Pani Marto – ślicznie dziękujemy!

3b i Agnieszka Szymyślik

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content