Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Pokaz judo

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W czwartkowe popołudnie, 18 maja, odwiedził nas zespół trenerów i medalistów z Akademii Judo w Poznaniu, aby zaprezentować dzieciom jak wygląda sztuka walki judo oraz opowiedzieć dlaczego warto ją trenować. Dzieci dowiedziały się, że judo to świetna zabawa na macie z wykorzystaniem różnych gier i zabaw. Świetliczaki dobrane w pary, miały okazję przećwiczyć blokowanie partnera oraz brały udział w mini walce, polegającej na bujaniu i próbie położenia partnera na matę. Na koniec otrzymały ulotki wraz z naklejkami z zaproszeniem na  judo przygodę. www.akademiajudo.pl

Paulina Postaremczak

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content