Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Świetlicowe wyścigi rzędów

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

19 maja chętne dzieci z klas I i II ze świetlicy wzięły udział w zorganizowanych i prowadzonych przez pana Andrzeja Gumnego zawodach sportowych w sali gimnastycznej. Uczestnicy podzielili się na trzy zespoły i rywalizowali w wyścigach rzędów. Pan Andrzej zaproponował kilka ciekawych konkurencji dostosowanych do możliwości dzieci. Wszyscy z powodzeniem wykonywali: bieg z piłką trzymaną na głowie, toczenie piłki kijem do unihokeja, bieg z przechodzeniem przez szarfę, toczenie dużej piłki.

Chociaż zespoły otrzymywały punkty za kolejność na mecie, wynik nie był podczas tych zawodów najważniejszy. Liczyło się to, że dzieci wzięły w nich udział, aktywnie spędziły czas i dobrze się bawiły. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali na zakończenie drobny poczęstunek i zregenerowali swoje siły.

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content