Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Mamy w świetlicy

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Do tego dnia, jak co roku, dzieci z naszej świetlicy przygotowywały się bardzo starannie i z dużym zaangażowaniem. Panie zaproponowały wykonanie magnesów ozdobionych zdjęciem poszczególnych dzieci. Odpowiednio wcześniej dzieci pozowały do zdjęć, które po wywołaniu i odpowiednim dopasowaniu ich rozmiarów, przykleiły potem do wykonanych, z kolorowych kartek papieru metodą origami, ozdobnych ramek. Całości dopełniły ozdobne, błyszczące narożniki i samoprzylepna taśma magnetyczna przyklejona na spód ramki. Dzieci wykonały jeszcze małe koperty, do których magnesiki zostały schowane.

Wszystkim Mamom z okazji ich święta życzymy zdrowia, cierpliwości i pociechy z dzieci!!!

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content