Rada Rodziców na Dzień Dziecka i nie tylko

Drogie Dzieci! Droga Młodzieży!

Rada Rodziców przygotowała w tym roku dla Was kilka niespodzianek z myślą o spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu i bez ekranów.

Stąd od czwartku w koszu z piłkami koło dyżurki woźnych znajdziecie 3 duże koce piknikowe – można z nich korzystać w czasie długich przerw, ale i podczas lekcji w plenerze. Dodatkowe 2 koce są dostępne w świetlicy.

Na szkolnym holu stoliki zostały oklejone planszami do gier, pionki są dostępne w pudełkach na parapecie.
Mamy nadzieję, że skorzystacie z zaproszenia do wspólnych gier oraz będziecie odpowiedzialni dbając o szkolne (czyli Wasze) zasoby. Tym niemniej mamy pewien zapas pionków przygotowany – gdybyście zauważyli braki – proszę o sygnał – uzupełnimy w miarę możliwości.

Dla zdrowej osłody zakupiliśmy dla Was soki – bezpośrednio tłoczone z polskich owoców, bez konserwantów, bez koncentratów, w lekko retro opakowaniach ze słomką.

Życzymy przyjemnego czasu!