Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Szkolna akcja ,,Kartki dla Rity’’

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W poprzednim miesiącu nasza szkoła uczestniczyła w szkolnej akcji ,,Kartki dla Rity’’. Kim jest Rita?

Margarita to dziewczynka cierpiąca na stwardnienie rozsiane typu II.

„Witajcie,

W grudniu zeszłego roku zwróciłam się do grupy z małą prośbą o kartki świąteczne dla mojej córki Margarity. To było powodem wielu radosnych emocji Rity i całej rodziny.

Chciałabym poprosić tych, którzy chcą dać trochę radości mojej córce, o przesłanie jej kartki świątecznej z życzeniami.

Instagram @life_rita_sma

To było powodem wielu radosnych emocji córki i całej rodziny. To ogromna ilość dobrej energii dla mojej córki. Chciałabym to powtórzyć. 13 maja moja córka Margarita będzie miała 7 lat. Świętujemy w domu, nie ma tu przyjaciół, ani koleżanek. Dlatego będę wdzięczna, jeśli Rita znów dostanie do skrzynki pocztówki z życzeniami, bardzo lubi je czytać i oglądać. Trochę niespodzianki, a ona się uśmiechnie. Adres napiszę do chętnych. „

Uczniowie naszej 11 stworzyli 111 pięknych laurek, na które czekała Rita. Laurki były przepiękne, kolorowe, z życzeniami, a przede wszystkim zrobione z głębi serca. Rita bardzo się wzruszyła, otrzymując laurki stworzone przez rówieśników.

Za wykonanie laurek i włączenie się do szkolnej akcji chciałbym bardzo podziękować wychowawcom klas, nauczycielom świetlicy za pomoc w zorganizowaniu czasu dla uczniów, aby mogli wziąć udział w akcji. Kartki zostały przekazane Ricie przez szkolnego pedagoga specjalnego.

Organizator akcji: Michał Sikora

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content