Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Maraton układania puzzli

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W środowe południe, trzyosobowa drużyna świetlicowa z klas 3a i b, dołączyła do konkursu zespołowego układania puzzli, w Szkole Podstawowej nr 7 w Poznaniu. Zadaniem dzieci, było ułożenie 120 elementów w 15 minut. Podczas takiej rywalizacji, trzeba było wykazać się wypracowaną strategią, zgraną komunikacją, współpracą oraz skupieniem na drobnych szczegółach. Takie umiejętności zaowocowały zdobyciem medali i dyplomów za trzecie miejsce. Układanie puzzli na czas, okazało się przyjemnym wydarzeniem, do którego nasza świetlica na pewno jeszcze przystąpi.

Paulina Postaremczak

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content