Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Konkurs „Moja zabawka”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole został zorganizowany konkurs: Moja zabawka. Celem konkursu było wykonanie zabawki dowolną techniką z dowolnych materiałów, rozwój umiejętności plastyczno-technicznych oraz wyobraźni dzieci, rozbudzanie wrażliwości estetycznej dzieci oraz wzbogacenie i rozwijanie różnych form i technik plastycznych. Uczniowie mieli możliwość wykonania wymyślonej zabawki (np. uszytej maskotki, autka, lalki, rakiety, domu oraz zabawki sensorycznej. Konkurs został podzielony na dwie kategorie:

I. zabawki sensoryczne

oraz

II. Zabawki sensoryczne – przytulanki.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone prędzej, a nagrody: dyplomy i podziękowania otrzymały wszystkie dzieci. Wybór zwycięzców był bardzo trudny, a zabawki przepiękne. Większość zabawek było wykonane samodzielne, niektóre z pomocą rodziców. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie konkursowych prac.

Organizatorzy: Paulina Jafra i Michał Sikora

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content