Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Odwiedziny Pani z Wydawnictwa Zakamarki

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W miniony poniedziałek (12.06) oraz wtorek (13.06) klasy 1-3 odwiedziła pani Małgorzata Pietrucha z Wydawnictwa Zakamarki.

Klasy pierwsze miały okazję poznać Dunię – pewną bohaterkę książek dla dzieci, natomiast klasy drugie i trzecie zaprzyjaźniły się z Piaskowym Wilkiem.

Podczas warsztatów czytelniczych szukaliśmy odpowiedzi na pytania, jak przekonać rodziców, by mieli dla dzieci więcej czasu? Czy warto próbować nowych rzeczy? Do czego prowadzi ciekawość? A także wymyśliliśmy kilka nowych nazw na siniaki.

O tym wszystkim, i o jeszcze wielu innych sprawach można rozmyślać czytając prezentowane na spotkaniach książki: Asy Lind „Piaskowy Wilk” oraz serię o Duni R. Lagercrantz i E. Eriksson. Zachęcamy do lektury!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content